White dress + DIY bianca.lt bracelet

DSC_0762

DSC_0765

DSC_0766

DSC_0768

DSC_0769

 

DSC_0778

DSC_0785 Dress – Mango/Bag – Aldo/Heels – Stradivarius/ Bracelet – Lovein/DIY Braceket – Bianca.lt (find here)

 LT/Ech pagaliau vasara vėl atėjo į Lietuvą. Lauke taip karšta, bet man patinka, kaip aš vadinu, tai yra mano oras. Šiandien noriu pasidalinti aprangos derinuku, kurį vilkėjau Druskininkuose pirmą dieną einant vakarieniauti. Šią baltą suknelę turiu jau trečią vasarą ir noriu ją vilkėti ir vilkėti (žinot kai rūbas labai patinka?). Prie baltos suknelės priderinau juodus aukštakulnius ir juodą rankinę. Manau derinys juoda-baltą niekada neišeis iš mados.

Tikirausiai ant mano rankos pastebėjote DIY apyrankę iš įvairiausiu gražių karoliukių. Kaip man ji patinka! Vien ta apyrankės idėja labai žavi, kad karoliukus gali pildytis įvairiom progom, metinėm, gimtadienio šventei, ar šiaip išvažiavai į kitą miestą ir nusipirkai karoliuką, kuris primins apie buvusią išvyką. Šią apyrankę susikomplektavau bianca.lt internetinėje parduotuvėje, kurioje galite įsigyti, ne tik tokių tobulų apyrankių, bet ir labai gražių papuošalų.

Ta proga, kad vasara vėl pas mus turiu jums,mano mielieji skaitytojai, 25% nuolaidą DIY apyrankėms bei karoliukams su kodu ieva25 bianca.lt elektroninėje parduotuvėje. Siūlau susikurti apyrankę, kuri vasad primins apie šios vasaros nuotykius!

******

EN/Finally the summer is here in Lithuania. It’s so hot outside, but I call it my weather, I love it. Talking about outfit I wore it at first dinner in Druskininkai. This white dress I have about three years and I still in love with it. I want to wear this dress every evening I go (dress crush).

Maybe you have already noticed my new DIY bracelet with so sweet bead. You can create your own bracelet with your own memories and this idea is just stunning. I made this bracelet on bianca.lt electronic shop. There you can find a lot good jewelry and DIY bracelets.

And I have a coupon code for you guys for 25% discount. Just use ieva25 code and you will have 25% off for DIY bracelets.


One thought on “White dress + DIY bianca.lt bracelet

  1. foxysight@gmail.com'

    gabby Reply

    labai žavingas derinukas!

    foxysight.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *