Summer nails with ANNY

DSC_0101

Sveiki!!

Kaip laikotės? Spėju, kad džiūgaujate pagaliau prasidėjusia normalia vasara (oro atžvilgiu). Na, o šiadien noriu jums papasakoti apie labai pamėgtus ANNY nagų lakus. Net nežinau nuo ko pradėti, nes šie nagų lakai man tikrai labai patiko.

Pradėsiu nuo spalvų pasirinkimo,jų yra nuo šviesiausios iki tamsiausios ir įvairiausių atspalvių. Be to, kolekcijos kas kart atnaujinamos ir vis atvežama vieni už kitą gražesni atspalviai.

Tiesus, ilgas ir neišsipešiojęs šepetėlis, leidžia spalvą padengti tolygiai, be jokių kliurkų.

Pastebėjau, kad ANNY nagų lakai tikrai greitai džiūna, nors pati lakuodavau tikrai ne po vieną sluoksnį. Tai man labai patiko, nes dažniausiai nagus lakuojuos vakarais ir einu miegoti, tad nereikia valandų valandas laukti, kol nudžius nagų lakas.

Šis punktas tikriausiai labiausiai patiks. Ilgai išsilaiko. Nors ant mano nagų ir paprastas lakas kuo puikiausiai laikosi apie penkias dienas, Anny išsilaikė dvi savaites. Štai rezultatas po dviejų savaičių, mano Instagram‘o paskyroje.

Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti!

Na, o čia rezultatas 😉

DSC_0103

DSC_0106

PicMonkey Collage


One thought on “Summer nails with ANNY

  1. karolina.mikaliune@yahoo.com'

    Karolina Reply

    Kaip faina, kad tiek ilgai išsilaiko. Skamba netgi neįtikėtinai:) Man laiko 4 d., ir tai lb džiuagiuosi. Gal nagai silpni:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *