Saflora kuno ir veido šveitiklis

DSC_0732

Šiendien jums noriu pristatyti, natūralią ir ekologišką kosmetiką gaminančią lietuvių firmą “Saflora” ir apžvelgti, man labai patikusį kūno šveitiklį su egzotiškais prieskoniais. „Saflora“ produktai – tai kosmetika pagaminta šiuolaikiniais gamybos metodais, sukurta mokslininkų, tai kruopščių tyrimų, žinių ir patirties rezultatas.

Pastaruoju metu vis dažniau susiduriu su natūraliais produktais ir juos gaminančiom firmom. Pripažįstu, esu reklamos auka, todėl anksčiau rinkdavausi tik gerai išreklamuotą produktą, o ne natūralią prekę, tačiau viskas keičiasi.

Pati, apie šią lietuvišką kosmetiką sužinojau, kai pasiūlė išbandyti patikusias prekės iš Saflora tinklalapio. Išsirinkau du produktus, tai Rožių vandenį (apie kurį plačiau papasakosiu sekančiame įraše) ir Kūno šveitiklį su egzotiniais prieskoniais.

Pirmas įspūdis, tai tiesiog paprastas įpakavimas, net nežinau ar parduotuvėje pastebėčiau ir paimčiau iš lentynos, tačiau prasukus Kūno šveitiklio pakuotę viskas apsiverčia aukštyn kojom.

Kadangi šio šveitiklio pagrindą sudaro kieti ekologiški aliejai, atidarius pakuotę matome, kad šveitiklis suskirstytas gabalėliais, kitaip tariant sudozuotas. Kietieji aliejai tirpsta vos prisilietus prie kūno, atiduodami odai maksimumą maitinančių medžiagų.

O dabar apie kvapą. OMG, tiesiog aš,net nemoku apsakyti. Egzotinių prieskonių mišinys tiesiog iš kart mane nukėlė į Indiją, apgaubė šiluma. Draugas, net juokėsi iš manęs, kadangi tik gavus šį šveitiklį visą vakarą praleidau jį uostydama. Dar dabar jį laikau ant stalo, kad bet kada galėčiau atsisukti pakuotę ir užuosti tą nuostabų kvapą.

Naudojimas: Pasiėmus vieną gabalėlį, jį pašildyti rankose ir masažuojamais judesiais tepti šiek tiek sudrėkintą odą. Toks šveitiklis idealiai tinka ir jautrią odą turintiems žmonėms. Kadangi viskas susideda iš aliejų, nusišveitus odą, reikia nuprausti muilu arba dušo geliu. Nusausinti ir vualia. Oda glotni, minkšta ir kvepianti. O visa mano vonia pasidarė, kaip spa kambarys, nes tas kvapas kažkas wow.

Tikrai labai rekomenduoju! Šveitikli galite rasti šiuo adresu 🙂

DSC_0730

DSC_0734


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *