Review: AVON cosmetics part 1

Avon_Review_Ievushka

Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę bendradarbiauti su kompanija Avon ir išbandyti šio sezono karščiausias naujienas. Likau labai nustebinta, nes stebuklingame siuntinyje radau net tris lūpdažius, akių šešėlius ir blakstienų tušą. Kad įrašas nebūtų beprotiškai ilgas, jį nusprendžiau padalinti į dvi dalis. Šiandien apžvelgsime blakstienų tušą ir lūpdažius, o kitame įraše akių šešėlius ir su jais padarysime makiažą. Tad mažiau kalbų, daugiau darbų!

Avon_Super_Extend

DSC_0081

Pati pirma priemonė kurią išbandžiau buvo naujasis blakstienų tušas “SuperExtend Winged Out”. Apie šį tušą nebuvau nieko skaičius, bet kadangi jis buvo naujas ir buvo penktadienio vakaras, o reikėjo greit pasidažyti tad stvėriau jį. Po pirmų potepių iškart supratau, kad tai labai blakstienas ilginantis tušas. Be to, kad be jokios reklamos aiškiai matome, jog blakstienos ženkliai pailgėjo, šis tušas turi dar keletą pliusų. Imant šepetėlį iš tūtelės, visas perteklius puikiai nusivalo ir pasilieka, ten kur jam ir vieta – buteliuke. Blakstienos puikiai šukuojasi ir nesulimpa viena su kita. Žinoma, aš mėgstu tepti apie tris, keturis sluoksnius, tad po trečio sluoksnio jos truputį sulipo, bet labai gražiai!

Avon_Berry_Bright

DSC_0144
Berry Bright

Kitą dieną atėjo lūpdažių eilė. Lūpų dažai “Ultra Color”, kaip skelbia Avon – jų paklausiausi lūpų dažai, į savo paletę įnešė tris naujas spalvas: Wine Berry, Pink Dream ir Berry Bright. Spalvos tiesiog dvelkia pavasariu, o ir lūpų dažų buteliukai išmarginti gėlėmis tiesiog šaukiasi vietos tavo kosmetinėje. Lūpų dažai minkštos konsistencijos, todėl labai puikiai tepasi, net ant sausų ar net suskilinėjusių lūpų. Pastarasis faktas man labai patiko, nes po žiemos gal dar ne visų lūpos spėjo atsigauti, bet lūpdažį užsitepti galėsite be baimės, kad jis dar labiau išsausins. Žinoma, radau ir porą nežymių minusų. Tamsiom spalvom padengti, kaip bazę reiktų naudoti pieštuką, nes lūpdažis taip gerai ir lengvai tepasi, kad galite išeiti iš krašto arba naudoti lūpdažiui padengti skirtą šepetėlį.

Avon_Wine_Berry

DSC_0131
Wine Berry

Avon_Pink_Dream

DSC_0137
Pink Dream

 

Dar kartelį labai noriu padėkoti Avon už šiuos nuostabius produktus. Nors dabar noriu ir kitų lūpdažių spalvų :D. Šia gražia gaida noriu paskelbti KONKURSĄ, per kurį turėsite progą laimėti nuostabaus kvapo naujuosius Avon Cherish kvepalus! Konkurso informaciją rasite mano facebook puslapyje!

 

 


11 thoughts on “Review: AVON cosmetics part 1

 1. chisela15@yahoo.com'

  Indre Reply

  Dievuliau kokia tu grazi! O tie lupdaziai tau visi beproto tinka! ;o

  http://www.curvyliciousme.com

  1. Ieva Reply

   Ojej ačiū labai, net nuraudau!

 2. tunusipelnei@inbox.lt'

  Živilė Reply

  Pasaka, kokie gražūs lūpdažiai! Tau labai tinka tokios ryškios spalvos:)

  1. Ieva Reply

   Dėkui Živile :)) Man labai ir patinka, vis noris pasidažius būti 😀

 3. albinoskittlle@gmail.com'

  Eimante Reply

  Negalima man Tavo blog’o skaityt, dabar noriu tų visų lūpdažių 😀 Tau puikiai tinka visos šios spalvos 🙂

  1. Ieva Reply

   Galima galima! Bet žinok aš ir, vis vartau vartau tą katalogą, galvoju, kad reiks užsisakyti dar ir kitų spalvų 😀

   1. albinoskittlle@gmail.com'

    Eimante Reply

    Niekada lūpdažių nebus per daug 😀

 4. veidrodeli.blog@gmail.com'

  Modesta Reply

  Tau labai tinka visos spalvos 🙂 ir jos apskirtai visos labai gražios!!

  1. Ieva Reply

   Ačiū :)) man kartais atrodo, kad esu lūpdažių maniakė 😀 ačiū dievui, kad tikrai dauguma spalvų visai tinka :))

 5. egluttte@gmail.com'

  eglė Reply

  Labai išsamus ir naudingas aprašymas. “Wine berry” labai graži spalva! 🙂 Jei kas susidomės Avon gaminiais, galite kreiptis į mane šiuo el.paštu: egluttte@gmail.com

  1. Ieva Reply

   Ta spalva tikrai tobula!! Tokia ryški ir vasariška 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *