OOTD: date night

DSC_0940

LT/ Heliouu! Dar tik trečiadienis, o poilsio ir miego taip trūksta. Ši savaitė tokia ilga ir kankinanti, kad dabar suprantu iš kur atsiranda “crazy” scenarijai filmams. Bet po kiekvienų sunkumų atsitinka kažkas labai gero :).

Šį derinuką vilkėjau einant į pasimatymą su savo vaikinu, tiksliau koks čia pasimatymas, kai einam švęst 2 metų buvimo kartu :D. Žinoma, norėjau atrodyti elegantiškai, todėl rinkausi aukštakulnius ir “pencil” tipo sijoną, derindama prie mėlynos palaidinės su kutais. Gėlėto švarkelio nenorėjau dėtis, nes galvojau, kad atrodysiu, kaip poniutė, bet jau buvo šaltoka (juk jau nebe vasara), o dabar žiūriu į nuotraukas ir visai esu patenkinta, kaip vaizdas atrodė ir su švarkeliu.

******

EN/ Heliouu! This week is a long and distressing that now I understand where they came from “crazy” scripts for films. But after each difficulty happens something very good :).

This outfit I was wearing going on a date to celebrate 2 years together with my boyfriend.  Of course, I wanted to look elegant so i chose high heels  and a pencil skirt aligning the blue blouse with fringe. I did not want to wear a flowery jacket, but now I’m looking at the pictures and I am quite happy with how it ended up.

DSC_0943

DSC_0945

DSC_0947

DSC_0949

DSC_0950

DSC_0951

DSC_0952

DSC_0957

Jacket – Bershka/Blouse – H&M/Bag – Aldo/Skirt – Bershka/Shoes – Zara


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *