Matching the lips

DSC_0971

LT/ Sveiki visi! Ar man vienai ar ir jums laikas lekia pasiutusiai greitai? Atrodo lyg vakar dar buvo vasara, o ant nosies jau antras rudens mėnuo. Šį derinuką vilkėjau praėjusią savaitę, kai vėl buvo užplūdusi plius dvidešimt šiluma. Labai mėgstu šitą “kutosinį” sijoną, su juo jaučiuosi tokia žaisminga, vis norisi sukiotis ir žaisti su kutais.

Šiandien dar noriu papasakoti apie Pupa I’m matte, matinius lūpų dažus. Jau gerą mėnesį nesiskiriu su šia spalva. Patinka viskas, konsistencija, išsilaikymas, padengimas. Kvapas nėra vienas iš maloniausiu, bet patinka ir jis, nes tiesiog jo nejaučiu, sakyčiau, kaip ir bekvapiai lūpų dažai. Pirmas įspūdis buvo tiesiog superinis. Kai tik gavau šiuos lūpų dažus išbandymui, ta dieną turėjau koncertą, todėl pamaniau, na pažiūrėsim ar atlaikys koncertą ir prakaito pliupsnį. Ir žinot ką? Atlaikė visą koncertą, o vakare po gėrimų ir užkandžių lūpos vis dar buvo raudonos. Žinoma, sakydama raudonos neturiu omenyje, raudonos kaip ką tik padažytos, bet atrodė dar tikrai labai gerai. Vienintelis minusas būtų tas, kad šis lūpdažis labai sausina lūpas. Mano lūpos neskilinėja, todėl rezultatas tobulas, bet jei turite sausas ir suskilinėjusias lūpas, prieš tepant būtinai gerai sudrėkinkite.

P.S. Tikrai ne visi drabužiai yra fotogeniški. Žiūriu aš į nuotraukas ir matau, kaip man, taip patinkantis baltas golfas, mane storina. Nors ir veidrodis sakė visai ką kitą. 🙂

******

EN/Hello everyone! It seems like yesterday it was still summer, and on the nose is the second month of autumn. This outfit i was wearing last week, when it was twenty-plus heat. I love this fringed skirt, i’m feeling so playful with it.

Also not all clothes are photogenic. I just love my white turtle neck blouse, but now i’m looking at these pictures and i see how it thicken me up. Although the mirror said you looking good :).

DSC_0985

DSC_0988

DSC_0992

DSC_0997

DSC_1001

DSC_1018

DSC_1025

DSC_1027

DSC_1029


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *