Makeup: bronze summer glow

Sveiki!

Kaip ir prasitariau praėjusiame įraše, kad šiandien pasidalinsiu švytinčiu makiažu ir su kokiomis priemonėmis jį atlikau. Toks makiažas puikiai tinka vakarėliui, naktiniam pasisėdėjimui restorane ar einant į šventę, arba tiesiog jūs kaip ir aš mėgstate dažytis, tai nebūtina ir proga gražiam makiažui! Nors tą dieną mano oda nebuvo pačioje geriausioje būklėje (išbėrimai), bet viskas gerai, iš taip arti, kaip aš fotografavau jūsų tikrai niekas nenarpstys, o žvelgiant iš šono atrodys, kad jūsų oda glotni ir švytinti. Pradedame!

DSC_0550 pic colage

  1. Inglot Matyyifying Under Makeup Base; Šia baze tepiau T zoną, kad bent šiek tiek paslėptų mano kapiliarus ir padarytų matinę, o ne blizgią zoną.
  2. Inglot AMC MW 100; Labai gero padengimo pudra, pati savyje turi mažyčių mažyčių blizgių dalelių. Rinkausi šią pudrą, nes tai tamsiausia iš mano turimų, o saulė mano odą taip myli, kad visos naudojamos pudros tapo per šviesios.
  3. Loreal Glam Bronze; Šį produktą maišiau su Inglot pudra. Sakyčiau, kad čia yra skystas bronzatas, kurį galite maišyti su savo turima pudra, norėdami suteikti šiek tiek įdegio ir blizgesio veidui.
  4. Essence So Glow; Taip, tai mėgstamiausias mano šios vasaros produktas! Skystas highliter’is, aš net nemoku apsakyti, o ir nuotraukos neperteikia tokio efekto kurį galime pamatyti prie tam tikro apšvietimo. Tikrai labai nusisekęs gaminys! Tik nesugalvokite tepti šios priemonės, jau ant padengto biria pudra veido, nes gausite košę. Taisyklė paprasta – šlapias priemones ant šlapiu, o sausas ant sausų ir efektas tobulas.
  5. M.A.C. Pro longwear concealer; Tikriausiai geriausias turėtas paakių maskuoklis, bet šį kartą jį naudoju, kaip akių šešėlių bazę.
  6. NYX Eyebrow Cake powder ECP02 Dark Brown; Šias NYX antakių paletes atradau prieš porą mėnesių makiažo mokykloje ir man taip patiko, kad net nusipirkau visų spalvų.
  7. Loreal SMOKY Beige Trench E1 ir NYX Love in Florence LIF05; Akių makiažui naudojau šias dvi paletes ir iš jų rinkausi blizgias bronzines spalvas;
  8. CARMEX cherry; Akimirksniu veikiantis lūpų balzamas. Jei lūpos šerpetoja ar yra suskilinėjusios, visad padeda šis balzamas.
  9. Essence Lash Princess mascara; Vienas mėgstamiausių akių tušų. Kaina nenormaliai žema, o dažo taip puikiai. Nors dabar jau po triju mėnesiu naudojimo, bet vis vien dar net netrupa.
  10. P.S. į nuotrauką užmiršau įdėti biros pudros ir veido kontūravimo priemonės. Naudota buvo Inglot Loose powder ir Loreal Glam bronze 102 (sausasis variantas).

DSC_0520

DSC_0512

DSC_0511

DSC_0503


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *