Love at first sight: Gosh makeup brushes

DSC_0003

LT/Sveiki visi! Šiandien noriu papasakoti apie meilę iš pirmo žvilgsnio, arba, tiksliau tariant, apie meilę nuo pirmo prisilietimo. Praėjusią savaitę gavau labai daug produktų išbandymui, bet labiausiai į akis krito šie Gosh makiažo šepetėliai. Manau savaime suprantama, kodėl pirmu taikiniu puoliau testuoti ir bandyti šiuos šepetėlius. Makiažo meistrėms niekada šepetėlių nebus per daug, o jei jie dar ir geri ir kokybiški – pasaka!

Labai patiko, kad šepetėliai tvirti ir kokybiškai “surišti”. Iš šepetėlių nekrenta plaukeliai ir labai tvirtai sujungtos visos dalys. O dabar trumpai apie kiekvieną iš jų.

******

EN/ Hello everyone! Today I want to tell you about love at first sight, or, more precisely, about love from the first touch. Last week I received a very large number of products for testing, but the most eye fell following Gosh makeup brushes. I think it’s obvious why. Makeup artists are never enough for makeup brushes.

I love that the brushes are  high-quality “tied” and very strongly connected to all parts. And now briefly about each of them.

Ievushka blog gosh1

FOUNDATION 011 – LT/Gana didokas, bet ir lankstus, bijojau, kad bus per didelis, bet naudojant jokių trukdžių dėl dydžio nepastebėjau. Kadangi šepetėlis didelis, jis turi ir labai daug plaukelių, kurie labai arti vienas kito, manau dėl to, tepant pudrą šepetėlis ir nepalieka jokių dryžių (kaip daugelis kitų). Nors man ir norėtųsi mažesnio pudros šepetėlio, manau vien dėl šios savo savybės jis ir yra toks geras,o prie dydžio galima lengvai priprasti.

******

FOUNDATION 011 -EN/Quite sizable, but also flexible, I was afrai that it  would be too big, but with no interference on the size noticed. Since it is a large brush, it has a lot of hair that are very close to each other, I think because of that the brush leaves no streaks (like many others). Although I would like a smaller powder brush, but size is easy to get used to.

Ievushka blog gosh.3

BLUSHER 009 – LT/Skaistalų šepetėlis, kurį aš naudojau T zonos užfiksavimui. Šepetėlis labai patogaus dydžio, todėl yra tinkamas ir skaistalų padengimui ir paakių zonos užtvirtinimui. Šereliai labai minkšti, todėl labai malonu, lyg švelnus masažas veidui.

******

BLUSHER 009 – EN/Blush brush, which I used for capturing the T-Zone. Brush a very convenient size, it is suitable for coating blush and eye area. Bristles are very soft, so it is like a gentle facial massage.

Ievushka blog gosh.2jpg

CONTOUR 013 – LT/Mano pats mėgstamiausias šepetėlis iš šio rinkinuko. Puikiai konturuoja, minkšti ir lankstūs šereliai padeda taip padengti konturuojamą vietą, kad niekada neuždėsite per daug produkto. Kitaip tariant, iš kart sklaido. Turbūt šis šepetėlis ir privertė įsimylėti Gosh teptukus.

******

CONTOUR 013 – EN/My own favorite brush from this set. Perfect competition, soft and flexible bristles. Contours very vell. This brush made me to fall in love with all Gosh brushes.

Ievushka blog gosh4.

CONCEALER 015 – LT/Kaip tik per visus darbus buvau pametusi savo labai mėgstama “koncilerio” šepetuką iš Inglot, todėl labai apsidžiaugiau pamačiusi, kad šiame rinkinyje yra šis šepetėlis. Man labai patinka, kad jis yra kietesnis, labai gerai tepasi skystos konsistencijos produktai ir labai lengva pakoreguoti ir brežti tiesią liniją po antakiu, lūpomis ar akių pravedimu.

******

CONCEALER 015 – EN/By all the work I had lost her very favorite concealer brush from Inglot, so I was very happy about seeing that this brush was in this kit. It;s very easy to apply concealer under eyebrows, lips and winged eyeliner.

Ievushka blog gosh5

EYE SHADOW SHADER 021 – LT/Tiesiog paprastas šešėlių padengimo šepetėlis. Lengvai paima poduktą ir gerai padengia voką.

******

EYE SHADOW SHADER 021 – EN/Just a simple shadow brush. Easy to take product and tap on eyelids.

Ievushka blog gosh6

EYE SHADOW SLANTED 027 – LT/Šepetėlis palikęs labai gerą įspūdį. Jį naudoju geliniam akių pravedimui ir esu šimtu procentu patenkinta rezultatu. Labai ilgai ieškojau tokio šepetėlio, su kuriuo galėčiau lengvai brėžti tiesų akių pravedimą. Plaukeliai labai gerai supresuoti, paėmus produkto ir pašalinus perteklių, linija būna tiesi tiesi ir koreguoti beveik nieko nereikia. Labai rekomenduoju išbandyti, kas dar neradote savo patogiojio akių pravedimo šepetėlio!

******

EYE SHADOW SLANTED 027 – EN/This brush left a very good impression. I’am one hundred percent happy with the result I got using this brush. For a long time I was looking for a brush with which I could easily draw the eye wing. Highly recommend to try this brush out!

Ievushka blog gosh7

LIP/EYELINER 029 – LT/Šiuo šepetėliu ir likau labai patenkinta. Tobulai tinka kietesnės konsistencijos lūpų dažams dengti ant lūpų.

******

LIP/EYELINER 029 – EN/Perfect for a harder consistency lipstick to cover the lips.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *