Like a princess

Sveiki visi, šį rudenišką antradienio rytą! Senokai dalinausi savo aprangos derinuku, tad manau būtų pats laikas pasidalinti. Ką manot?

Nors  visu pirma noriu pasamprotauti, gal labiau paklausti jūsų, ar aš viena tiek daug noriu padaryti, bet nespėju? Kaip ir dauguma, dirbu iki  17val. , lekiu namo pavalgyti, vėl lekiu lekiu į šokius arba sporto klubą, o kai grįžtu 10val. vakaro neturiu nei viens jėgelės, kad net (gėda!) nagų nesusitvarkau… Ir taip keturias dienas per savaitę. Penktadienis nesiskaito, nes atsiranda antras kvėpavimas. Tada dvi dienos savaitgalio pralekia tokiu greičiu, kaip dvi valandos pirmadienio. Kaip jūs tvarkotės su savo dienotvarke ? Gal stebūklingų patarimų turite ir pasidalinsite jais su manimi?

Na štai ir derinukas, iš pasakiškai gražaus sekmadienio vakaro!

rsz_dsc_0827

rsz_1dsc_0826

rsz_dsc_0828

rsz_dsc_0833

rsz_dsc_0837

  Blouse – H&M; Skirt – Pull and Bear; Shoes – Deichmann; Bag – Aldo;

20 thoughts on “Like a princess

 1. albinoskittlle@gmail.com'Eimantė

  Labai elegantiška :) Aš prie peplum palaidinės rinkčiausi tiesaus kirpimo sijoną, bet ir toks sprendimas gražus, atrodo kaip suknelė :) Dar, manau, kad derinį pagyvintų ryškios lūpos :)

  Pastebėjau, kad jeigu sudarau sąrašą, ką turiu tą dieną padaryti – tada dienos darbai tikrai sklandžiau einasi, nes malonu išbraukti iš sąrašo tą parašytą darbą ( tebūnie tai tik manikiūras) :)

  Reply
  1. Ieva Post author

   Ištikrųjų aš ir visada buvau už pieštuko formos sijona ir peplum palaidinę, bet netyčia persirenginėdama pamačiau, kad toks derinys žiūrisi ir suteikia suknelės efektą, kas man labausiai ir patiko :) Visiškai eksperimentinis derinukas gavosi, bet labai džiaugiuosi :)

   Manau man ir reikės pradėti vesti sąrašiuką ir jo paisyti 😀

   Reply
  1. Ieva Post author

   Ačiū labai :)) aha man dėl to labai ir patiko, kad sukuriamas suknelės įvaizdis :)

   Reply
 2. mkxx@web.de'Mary

  Like it, really feminine but cute to the same :)
  And beautiful location, love the lightening for your pictures!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *