Life lately

Sveiki sveiki!

Kaip aš pasiilgau savo tinklaraščio! Norisi tiek daug padaryti, o laikas lekia pašėlusiu greičiu. Oj kiek visko nutiko. Pradėsiu nuo to, kad su tautinių šokių ansambliu Vaiva dalyvavome respublikiniame konkurse Kadagys ir iškovojome pirmą vietą. Ruošiamės labai atsakingai ir ilgai, repeticijas lankėme kiekvieną mielą dieną. Mano, net sapnai visi buvo susiję su šokiu ir pasirodymu, bet mes tai padarėme ir įrodėme, kad išlietas prakaitas vertas To Jausmo! Štai keletas telefoninių nuotraukų su nuostabių žmonių kompanija (žinoma, kai susirinksiu nuotraukas iš visų, parodysiu daug daugiau)!

Vaiva Kadagys Ievushka blog 2

Vaiva kadagys ievushka blog

2015-05-09 19.53.35

Kitas labai labai smagus užsiėmimas, kurį darau kievieną diena tai – profesionalūs makiažo kursai Smilga Beauty Lab makiažo mokykloje. Apie tokius kursus svajojau gal porą metų. Ir žinote kaip sakoma, svajokime atsargiai, nes svajonės pildosi. Tikrai esu labai patenkinta ir kiekvieną dieną, su nekantrumu laukiu vis naujų užsiėmimų 🙂 Ir štai keletas darbelių:

Ievushka Blog Makeup

Ir paskutinis, pats nemaloniausias užsiėmimas šiuo metu – Kursinis darbas… Sesiją laikiau besiruošdama konkursui, tai mačiau tik konspektus ir šokių repeticijų salę, dabar, kol kas matau tik tuščią lapą ir daug makiažo priemonių. Ech o laikas tirpsta, bet manau ši darbų rašymo problema šiuo metu kamuoja ne vieną. Tad linkiu visiem išgyventi šį laikotarpį, o išgyvenus džiaugtis puikiais artėjančiais orais ir vasara!

P.S. Šią savaitę bloge laukia KONKURSAS, todėl sekite naujienas ir galėsite laimėti nuostabių prizų!

Iki pasimatymo!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *