Latest inspirations

Ruduo toks metas, kai norisi pradėti kažką naujo, nes visi pratę, kad tai arba nauji mokslo metai mokykloje, universitete, arba naujas šokių, muzikos, dailės sezonas. Jei ir dirbi nori kažką pertvarkyti ant savo darbo stalo, ar nusirėžti ilgai augintus plaukus. Aš drastiškų pokyčių neturėjau (nors giliai širdyje gal ir norėjau). Todėl šiandien dalinuosi vaizdais ir keliais sakiniais kurie mane dabar įkvepia ir kokią pertvarką tam tikrose kategorijose padariau.

Be to, laukia labai smagus projektėlis, tad būkite aktyvūs ir laukite naujienų!!!

NAMAI

Kadangi po truputį vis labiau šaltėja ir artėja tie vakarai, kai mes tik susisuksime į šiltą pledą ir nejudėsime (išskyrus iki virtuvės pasidaryti kakavos su “marshmallow” zefyriukais), tai nauomes norisi kuo daugiau švelnumo, jaukumo ir šilumos.

Desktop3

GAMTA

Kai buvau jaunesnė ruduo man nepatiko. Dabar, kiekvienais metais, jame įžvelgiu vis daugiau žavesio. Krentantys įvairių spalvų lapai primena, kad nebūtina atrodyti juodai, kai atšąla. Dominuojančios auksinė, oranžinė, geltona spalvos įkvepia judėti pirmyn ir kažkokiu būdu suteikia energijos.

Desktop5

MADA

Megztiniai, megztiniai ir dar kartą megztiniai, na ir dar skrybelaitės. Dabar labai apgaulingas metas, dienos šilos, vakarai šalti, o rytai dar šaltesni. Tad jei norite atrodyti stilingai ir nesirgti rinkitės šiltą megztinį.

Desktop4

MAKIAŽAS

Čia tikrai pasidarbavo rudeninės spalvos. Vasarą norisi kuo šviesiau, kuo natūraliau, o rudenį atvirkščiai, norime ryškiau, kad neiškristume iš rudeninio konteksto.

Desktop6 MUZIKA

Ramiai skambanti, atpalaiduojanti. O ko daugiau ir reikia?

 

10 thoughts on “Latest inspirations

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


× 4 = eight

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>