Laimėk kelionę į Italija su Bellissima + OOTD

DSC_0025

Sveiki!

Ech Italija… Nuo pat pirmos sekundės kai atsistojau ant Italijos žemės, jaučiau, kad sugrįšiu čia dar ne kartą. Aš sau nemelavau, į Italiją keliavau porą kartų, o dabar jaučiu, kad vėl beprotiškai pasiilgau šios šalies. Jei ir jūs svajojate apie šą nuostabią karščiu ir mada alsuojančią šalį, tai skaitote tinkamą įrašą :)!

Ar kada nors svajojote apie nuotykius mados ir elegancijos šalyje Italijoje? Dabar Jūs turite galimybę laimėti savo svajonių kelionę į Italija kartu su Bellissima.

Dalyvauti nuostabiame žaidime labai paprasta:

  • Jums reikia pirkti vieną iš “Bellissima” produktų bet kuriame didžiąjame prekybos centre (Maxima, Rimi, Prisma, Drogas ir tt.) nuo Balandžio 1d. iki Gegužės 30d.
  • Būtinai išsisaugoti pirkimo kvitą.
  • Kvitą registruoti Bellissima facebook puslapyje https://www.facebook.com/bellissima.lietuva 

Ir viskas jūs jau dalyvaujate žaidime, kuriame galite laimėti kelionę dviems į Italiją, ar vieną iš 40 nepamirštamų prizų „Bellissima“.

Apie “Bellissima”:

“Bellissima” kolekcijoje galite rasti prekių tiek vaikams, paaugliams ir moterims. Kolekcijoje gausu klasikinių motyvų, tačiau yra ir modernių figurą formuojančiu, užpakaliuką pakelenčių drabužėlių. Tai aukščiausios kokybės, pėdkelnės, puskojinės, kojinės, apatiniai, besiūliai apatiniai, maudymosi kostiumai ir dar daugiau!

Mano derinukas su “Bellisima” pėdkelnėm!

DSC_0011

DSC_0020

DSC_0014


One thought on “Laimėk kelionę į Italija su Bellissima + OOTD

  1. mikae8361@gmail.com'

    Ryanair skrydžiai į Milaną Reply

    Hm pasirodo net perkant pėdkelnes gali nuvykti į mados ir elegancijos šalį Italiją. Šauniai sugalvota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *