I’m back. OOTD gray coat

DSC_0726

LT/ Sveiki! Sėdžiu geras penkiolika minučių ir galvoju, kaip pradėti šį įrašą. “Pagaliau” “aš niekur nedingau” ar sakyti, kur buvau ir ką veikiau. O aš, kaip tikra moteris, sudaužiusi savo kompiuterio ekraną, jį sugebėjau susitaisyti tik po pusės metų. Aišku, tam buvo ir daug kitų priežasčių, kaip kiti prioritetai ar pirkiniai. Ir štai, tik vakar pasiėmusi kompiuterį iš taisyklos pirmu taikiniu, šiandien sėdžiu ir rašau šį įrašą. Jūs net neįsivaizduojate kiek nuotraukų prifotografavau, net fotoaparato kortelė visiškai prisipildė, todėl laukia tikrai daug įrašų. Ne kiekvieną dieną kelsiu, kaip patrakus, bet po truputi, nes darbas ir šokiai suvalgo didžiaja , net ne paros, o gyvenimo dalį.

Kalbant apie derinuką, šiuo metu visišku mano favoritu yra šis pilkas paltas, kurį derinu prie visko. Žinot kai drabužis labai labai patinka ir niekaip nesugebate apsivilkt kažko kito :).  Šios nuotraukos darytos gana senokai, kovo pradžioje, kai saulės spinduliai dar nedrąsiai bandė paskelbti, kad pavasaris jau greitai.

Štai taip neišsiplečiant grįžtu į savo blogo gyvenimą i nuotraukų redagavimą vakarais, inspiracijos ieškojimą, į pamėgtą hobį, kuriam reikėjo truputį pailsėti :).

EN/Welcome! I was sitting a good fifteen minutes and was thinking how to start this post. “Finally,” I will not disappear” or say where I was and what I was doing. And I, like a real woman, broke my computer screen, and managed to fixed it only after half a year. Of course, there were a lot of other reasons, as other priorities or purchase. And here, just yesterday brought a computer from the rule,and for the first target, today I sit and write this post. You can not even imagine how many photos i have taken, even the camera card is completely filled, so for sure there will be a lot of new posts.

Talking about outfit, this gray coat is my absolute favorite piece this season. I love this coat so much that i wear it every day in every occasions. These pictures were taken quite a long time ago, in early March, when the sun just started to shine a bit longer. 🙂

Hope you enjoy this post. Hug you guys and till another time!

DSC_0736

DSC_0748

DSC_0751

DSC_0779

DSC_0786

DSC_0804

Scarf – New yorker/Coat – Stradivarius/Jeans – H&M/Bag – Pull and bear/Sneaker – Stradivarius


2 thoughts on “I’m back. OOTD gray coat

 1. gracenjio@yahoo.com'

  sepatuholig Reply

  Lovely look! Love the grey coat! http://sepatuholig.blogspot.com
  Instagram.com/grace_njio

 2. vilte.petkeviciute@gmail.com'

  itsViltė Reply

  Ooo, sveikinu sugrįžus! Laukiu daugiau makiažo įrašų, nes neabejoju, kad jų tikrai bus, ane, Ievushka? 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *