Hair talk

DSC_1145Sveiki visi! Šiandien noriu jums papasakoti apie Dove naujos linijos “OXYGEN moisture” plaukų priežiūros produktus. Jau kurį laiką naudoju/testuoju būtent šiuos produktus ir galiu pasakyti, kad esu tikrai labai patenkinta. Nors ir nesiskundžiu plonais išsausėjusiais plaukais, bet pūrumo trūkumą tikrai jaučiu, todėl labai laukiau šios linijos testavimo. Ir žinot ką? Tikrai nenusivyliau!

Pradėkime nuo gražių pakuočių, kurios yra ne tik gražios, bet ir patogios naudojimui. Kvapas taip pat labai malonus, ne per aitrus (nors aš kvapų maniakė, man galėtų ir tris kartus intensyviau kvepėt, bet jautresnę uoslę turinčiom, sakyčiau, superinis variantas).

Visą liniją naudojau kartu, todėl negaliu pasakyti, ar naudojant kitos firmos šampūną efektą išgautume tokį patį, bet jau kelintą kartą įsitikinu, kad jei yra sukurta tam tikra priežiūros linija, tą liniją naudojant tikrai veikia ir matosi rezultatas (kalbant apie viską nuo a iki z).

Plaukus plaunu įpratsai: pirma šampūnas, tada kondicionierius ir kartą į savaitę plaukų kaukė. Po kiekvieno plovimo šlapius plaukus apipurškiu pūrumo suteikiančiu purškikliu ir su džiovintuvu įpratsai džiovinuosi plaukus. Žinoma, tada juos iššukuoju ir matau nuostabų rezultatą. Plaukai atrodo, kad būtų ką tik po kirpėjos rankų, pakilę nuo šaknų ir purūs. Po pirmo plovimo negalėjau patikėti, kad tokį rezultatą galima išgauti tiesiog paprastai nekeičiant savo plovimo ritualų ir nenaudojant beprotiškai brangių priemonių.

Reziumė – pabandyti tikrai verta, manau, ir jums patiks!

DSC_1149

DSC_1151

DSC_1147


One thought on “Hair talk

 1. stylishpatterns@hotmail.com'

  alejandra Reply

  I love the Dove products!
  Great post:)
  Happy week,
  xoxo
  http://stylishpatterns.blogspot.com.es/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *