Girly talk: Gentle day

Sveikos mielosios skaitytojos!

Šiandien noriu apžvelgti “Gentle day” intymios higienos priemones. Tikriausiai nesurasime moters ar merginos, kuri nebūtų susidūrusi su nepadogumais, skausmu ar nemaloniu dirginimu, tiek paprastomis dienomis, tiek menstruacijų metu. Aš ne gydytoja todėl negaliu pasakyti tikslių visų dirginimo priežaščių, tačiau 100% galiu rekomenduoti, kas gali sumažinti nutinkančius nemalonumus. “Gentle day” produkciją naudoju jau mėnesį ir susidariau labai gerą nuomonę. Visų pirma tai yra ekologiška. Tiesa pasakius, buvau šiek tiek skeptiška ir netikėjau, kad ekologiški paketai gali sugerti visus skysčius geriau nei įprasti, bet panaudojus supratau, kad gali :).

Mano pastebėjimai ir pliusai:

 • Labai didelį pliusą noriu dėti už tai, kad kiekvienas paketas ir net įkotas yra įpakuoti į atskirus maišelius, tai labai patogu ir super higieniška.
 • Įklotai ir paketai yra visiškai bekvapiai, tačiau sulaiko nemalonų kvapą.
 • Tinka naudoti turinčioms jautrią odą, gausių menstruacijų metu, po gimdymo ir ginekologinių operacijų.
 • Naktiniai paketai yra tokio dydžio, kad apsaugos nuo pratekėjimų, net ir super stiprias menstruacijas turinčias merginas ir moteris.
 • Drėgnos servetėlės, tai didžiausią įspūdį palikęs produktas. Labai švelniai ir maloniai valančios, bekvapės, nepakeičiamos kelionių palydovės.
 • Įklotai ir paketai lengvai priglunda prie kelnaičių. Asmeniškai aš, net nejaučiau jų, kas labai svarbu tomis dienomis!

Pirmą kartą rašau įrašą, kur geri atsiliepimai tiesiog, kaip žirniai beriasi. Vienintlis minusas – kaina. Tačiau, manau, šie produktai tikrai verti didesnės kainos. Pati tikrai naudosiu ir rekomenduosiu, kad kuo daugiau merginų ir moterų sužinotų apie šį gėrį!

DSC_0008.NEF

DSC_0010.NEF


One thought on “Girly talk: Gentle day

 1. akvedukas@gmail.com'

  Greta Reply

  Tikrai nerealūs Gente Day gaminiai. Aš tikrai geriau jaučiuosi pradėjusi juos naudoti. Ko gero tiesa, kad žmogus – gamtos dalis 🙂 Visgi, kad ir kaip juoktųsi žmonės iš ekologijos, bent jau dalinai – veikia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *