Favourite makeup at the moment

DSC_0906

Sveiki! Kažkaip, net keista vėl pradėti sveikintis. Mėnuo išbrauktas iš bloginimo pasaulio ir keistos mintys ar man to reikia, ar sugebėsiu vėl rašyti fotografuoti… Bet tain tik keistos mintys, kurias iš kart nuveju šalin, juk tai vieta, kur galima atsipalaiduoti ir būti savimi, daryti, fotografuoti, rašyti, ką nori. Visiem ateina toks momentas, kai reikia susivokti ir kartais pabegti nuo buvusios kasdienybės, kad suprastum kas esi ir ko nori :). Visą mėnesį stebėjau blogerių gyvenimą ir paslapčia pavydėjau tų gražių kalėdinių įrašų ir draugiškų susitikimų ir sau viduje pažadėjau, kad ir kokį įtemptą gyvenimą dabar gyvenu, kad ir miegu po porą valandų, tikrai nepamesiu to, kas man patinka :).

Na, o šiandien įrašas apie makiažą ir burgundinę spalvą, kuri šį sezoną visiškai pavergė mano širdį. Net neramu pasidaro, kai atidarau spinta ir daugelis rūbų burgundinės spalvos. Na, bet tiek to, praėjusį sezoną karaliavo žalia, o dabar vyšninė/burgundinė/bordo ir man tai patinka!

Žiema pritaikyta dūminiam makiažui ir visai nesvarbu ar tas “dūmas” juodas, pilkas, žalias ar vyšninis. 🙂

Makiažui naudojau savo mylimus Inglot šešėlius, Oriflame Giordani Gold kreminę pudrą (kurios jau kraštelius gramdau-Labai patiko), Essence blakstienų tušą I Love Extreme, kuris atlaikė gerus penkis mėnesius, ir Makeup factory lūpdažį 22.106.

DSC_0891

DSC_0892

DSC_0909

DSC_0904


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *