Favorite place to eat + OOTD

 Sveiki! Šiandien dalinuosi keliomis nuotraukomis iš savo mėgstamiausios vietos Vilniuje, kur galima labai skaniai pavalgyti, pabūti gražioje aplinkoje ir jaukiai paplepėti su artimais draugais. Tai Buon Giorno Taverna įsikūrusi Vokiečių gatvėje. Vilniuje gyvenu jau penkis metus ir tik prieš pusmetį visai netikėtai atradus šią vietą visada čia noriu sugrįžti ir paragauti kažką naujo. Prieš tai turėjau keletą favoričių kavinių/restoranų, bet nei vienas taip stipriai nesužavėjo. Pritemęs apšvietimas suteikia romantinį atspalvį, o begalę vynų rūšių ir geras maisto pasirinkimas suteikia galimybę nukeliauti į tikrą Italijos provinciją. Nedaugžodžiausiu, o tiesiog patarsiu, kai turėsit laisvą vakarą užsukite į Buon Giorno ir patys pajusite nuostabią Itališką dvasią!

O kur lankotės jūs? Kokios kavinės/restoranai/barai yra mėgstamiausi?

DSC_0308

DSC_0309

DSC_0312

Ir štai derinukas. Labai norėjau apsiauti savo naująsias raudonas balerinas, kurias radau padėvėtų rūbų parduotuvėje ir jos buvo visiškai naujos, net su etiketėmis. Išties geras radinys, norėtųsi dažniau pasikuisus rasti tokias geras ir kokybiškas prekes.

DSC_0317

DSC_0319

DSC_0322

DSC_0323

DSC_0326

DSC_0332

DSC_0336

DSC_0327

Necklace – H&M; Blouse – H&M; Coat – Bershka; Jeans – Pull and Bear; Balerinas – Second hand; Bag – H&M;

7 thoughts on “Favorite place to eat + OOTD

 1. kosmetikos.uzrasai@gmail.com'Živilė

  Geras, nemaniau, kad viduje taip jauku :) Kažkodėl niekada nesusiviliojau užsukti. Kažkiek primena La boheme – visai verta dėmesio, jei dar nesilankei (prie Pasakos kino teatro). Nors jei reikėtų įvardinti vieną – pačią mėgstamiausią kavinę / barą tikrai nesugebėčiau.

  Dėl muzikos ir gyvumo prijaučiu Piano Man. Ieškant daugiau jaukumo – prisimenu Savą kampą bei Pilies kepyklėlę (jie turi pačią skaniausią šaltalankių arbatą). Norint privatumo – keliauju į Sarkozy.

  Apskritai labai gera, jog per pastaruosius kelis metus Vilniuje atsirado laaabai daug naujų ir tikrai gerų vietų :)

  Reply
  1. Ieva Post author

   O vat į La boheme visad noriu užsukti, tik niekad nepataikom su draugais, nes pamirštam rezervuotis staliuką … o žmonių visada pilna (aišku tai būna penktadienio vakaras 😀 tai ko norėt). :)

   Pilies kepyklėlė ir skamba labai viliojančiai, nes net gėda prisipažinti bet nei vienoj kepyklėlėj nebuvau 😮 Nes kažkaip nesu saldumynų mėgėja, visad noriu mėsoss 😀

   Reply
  1. Ieva Post author

   Yes, it’s very cozy. They also have very delicious italian food an vine :)
   Shoes are from the second hand, and i’m thinking that it’s the greatest catch of the year (second hand catch) :))

   Reply
 2. Ieva Post author

  Yes, it’s very cozy. They also have very delicious italian food an vine :)
  Shoes are from the second hand, and i’m thinking that it’s the greatest catch of the year (second hand catch) :))

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


five − 1 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>