easy Sunday

Sveiki visi! Ach pagaliau šiandien penktdienis, tikriausiai mylimiausia diena. Bet šiandien ne apie šiandien, o apie praėjusį sekmadienį ir jo lengvą neįpareigojantį derinuką. Kadangi pirmasis rudens savaitgalis buvo gan aktyvus, tai tik ir norėjosi atrodyti kuo paprasčiau ir patogiau. Važiuodama į miestą suvokiau, kad visas derinys yra iš H&M. Seniau skeptiškai žiūrėdavau į šią parduotuvę/firmą, nes tai būdavo pigių apsipirkimų taškas užsienyje. Bet gyvenant Lietuvoje ir milijonų neuždirbant H&M parduotuvėje galima laisvai apsipirkti ir atrodyti stilingai! Kokios Jūsų nuomonės ir atsiliepimai apie šį brand’ą?

DSC_0696

DSC_0680

DSC_0670

DSC_0693

DSC_0692

DSC_0669

DSC_0702

5 thoughts on “easy Sunday

 1. kosmetikos.uzrasai@gmail.com'Živilė

  Man atrodo turiu šią suknelę, tik vienspalvę – juodą 😀 H&M jau kuris laikas patinka, nes ir pati kokybė dažnu atveju nėra prasta. Du megztiniai (tiesa, pirkti ne LT), net ir po metų nešiojimo kaip nauji :)

  Reply
  1. Ieva Post author

   😀 tai gal koki derinuką pamatysim? O dėl kokybės, kad ir kaip būtų keista ji tikrai nėra prasta :) :)

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


one + = 7

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>