Dinner at “Lauro Lapas”

DSC_0599

DSC_0602

DSC_0604

DSC_0606

DSC_0608

DSC_0614

DSC_0617

DSC_0619

LT/Kaip parėjo savaitgalis ? Tikiuosi nepraskriejo taip greitai, kaip mano. Praėjusią savaitę su draugu nusprendėme, kad norime pavakarieniauti, kur nesame buvę ir paragauti, gal šiek tiek gurmaniško maisto. Draugas gerai pagooglino išsišnipinėjo ir nusprendė, kad mums reikia apsilankyti Lauro Lape. Pavadinimas man tikrai nieko nesakė ir net nenutuokiau kokio skonio maistą valgysime.

Restorano interjeras, gražus, šviesus, sakyčiau toks skandinaviškas tikrai labai gražiai žiūrisi. Personalas labai malonus ir linksmas. Pateikus patiekalą, prieina virtuvės šefas ir pasako iš ko viskas pagaminta.

Apie maistą tai būtų galima šnekėti ir šnekėti. Na, kadangi jau atėjome į restoraną nusprendėme netaupyti ir pasirinkome degustacinę vakarienę, kuri susideda iš šešių patiekalų. Salotos su vytintu kumpiu ir melionu, vištienos sultinys su saulėgrąžų daigais, menkės filė su apelsinų padažu, ėriuko mentis su vyno padažu, kietasis ir minkštasis sūriai ir desertui naturalūs aviečių ledai su morengais ir uogomis.

Siūlau pasižiūrėti į nuotraukas ir tikrai rekomenduoju šį restoraną.

******

EN/Hello, beauties. How was your weekend? Hope great. Last week me and my boy decided to go for a dinner somewhere we haven’t been and maybe explore some new tastes. And our decision to go to the restaurant Lauro Lapas was osom.

Loved the interior because it was clean white a bit Scandinavian. Staff really well-catered.

Food was amazing. We ordered six-course tasting dinner and it was so delicious. I highly recommend if you are in Vilnius to check this place.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *