Beauty blender vs real Techniques miracle sponge

Sveiki!

Šiandien noriu apžvelgti bene kas dieną naudojamą kosmetikos priemonę – kempinėlę. Ir net ne apie vieną, bet palyginti dvi labai garsias pagrindo padengimo kempinėles. Tikriausiai jau supratote, kad lyginamos bus Beauty Blender ir real Techniques kempinėlės. RT naudojau jau apie tris mėnesius, o BB apie vieną mėnesį, todėl drąsiai galiu sakyti visus privalumus ir trūkumus. Nors vis atidėliojau šį įrašą, nes apsisprendžiau kuri kepinėlė, man ištiesų labiau patinka. Aš vis dar neapsisprendžiau, man jos patinka abi 🙂

Forma: abi kempinėlės turi smailųjį galą, su kuriuo lengva prieiti ir maskuoti paakių zoną. Bet su RT kirstu galu lengviau sklaidyti pagrindą per visą veidą.

Tekstūra: RT paėmus pirmą kartą atrodo, kad tai paprasta kempinė. Kol nėra sudrėkinta, atrodo ir kietoka, tačiau sudrėkinus po šiltu vandeniu ji gerokai padidėja ir tampa maloniai minkšta. BB  kempinėlė iškart tokia elastinga, vidus padarytas iš mažų koriukų, o sušlapinus ji tampa dar elastingesnė ir didesnė. Dėl tokios korėtos tekstūros BB yra daug lengviau išplauti ir vėl išgauti pradinę gražią rožinę spalvą.

Padengimas: RT naudoju kiekvieną rytą sau, o su BB dirbu ir makiažus darau klientėm. Taip darau dėl aukščiau paminėtos priežasties, nes BB daug lengviau plaunasi. Nors pudra pasidengia tiek su BB, tiek su RT tolygiai ir gražiai (sakyčiau gražiausiai, kaip tik gali).

Kaina: RT kaina ~ 10 eurų, BB kaina ~ 20 eurų. Jei negalite sau leisti pirkti BB, tai RT pilnai patenkins jūsų poreikius, jei 20 eurų už kempinėlę negąsdina pirkite BB. Pati pirmą įsigijau RT ir tikrai labai džiaugiausi, po kelių mėnesių gavau išbandyti ir BB ir nuo tos dienos abi kempinėlės tapo naudojamos 🙂

PicMonkey Collage BBPicMonkey Collage RT


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *