Baltesni dantys su “Signal”

Sveiki!

Šiandien su jumis noriu pasidalinti įrašu apie, tik ką į rinką grįžusios “Signal” produkciją. Manau kieviena ir kievienas nori turėti kuo baltesnę ir gražesnę šypseną ir būdami tikri Lietuviai viską pasiekti norime kuo greičiau ir pigiau. O kai balinančios procedūros ne kiekvieno kišenei, mes tą balinantį efektą norime išgauti su dantų pasta. Kaip patys “Signal” skelbia naujoji jų dantų pasta, tai analogų neturinti ir iškart balinanti. Žinoma skambios antraštės dažnai būna labai perspaustos ir dažnai perlenkta lazda, bet šį kartą galiu pasakyti, kad toks skambus šūkis visai pasitvirtino.

Taigi prieš gerą mėnesį gavau testuoti naująją dantų pastą Signal White Now Triple Power ir Signal White Now Ice Cool Mint (ir dar kelias). Kažkodėl iš kart čiupau testuoti pačią mažiausią tūtelę, net nenutuokdama, kad tai stipriausią poveikį turinti dantų pasta (po to pasiskaičiau :D). Ir tikrai, rezultatas, kad dantys baltesni matėsi iš kart. Kodėl? Pati dantų pasta, kai ją išspaudi ant šepetėlio yra dviejų spalvų – permatomos ir ryškiai mėlynos, kai pradedat valytis dantis ji pasidaro tamsiai mėlyna. O pagal spalvų ratą, geltoną spalvą neutralizuoja mėlyna spalva. Todėl drąsiai galiu teigti, kad dantys atrodo baltesni iškart :). Pats dantų pastos skonis aštrokas, man priminė juodo Halls pakelio skonį. Sujungiant viską į vieną White Now Triple Power – 10 balų. Jei nemėgstate tokio gan aštroko skonio, siūlau pradėti nuo White Now Ice Cool Mint. Ši pasta daug švelnesnio skonio, tačiau švelniau ir balina :). Kas tingi laukti balinamųjų rezultatų siūlau čiupti ir bandyti šias dantų pastas!

Šia nuostabia gaida noriu paskelbti KONKURSĄ, kuriame burtų keliu išrinksiu net tris laimėtojus, kurie gaus po penkias “Signal” dantų pastas (jų jums užteks net metus:))). Konkursas vyks mano Facebook puslapyje :)!!

DSC_0053

DSC_0056

DSC_0060


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *