Addiction

Visi turime didesnių ar mažesnių priklausomybių. Vieni negali gyventi be saldumynų, sporto, muzikos, šokių, rankinių ar papuošalų (nors galimų priklausomybių sąrašas tikriausiai yra be galo), o aš negaliu ramiai praeiti pro batus. Žinoma, dar negaliu be šokių ir sporto, bet batų priklausomybė labiausiai matosi užėjus pas mane į svečius :)) Ir tai dar ne viskas ką jūs matote nuotraukose, nes “balerinkes” fotografuoti pasirodė per daug nuobodu :D. Na, o be ko negalite gyventi jūs? O gal tiksliau pro ką ramiai negalite praeiti ir nenusipirkti?

*****

We all have more or less addictions. One of you can’t live without sweets, dances, music, bags, or jewelry and ect… And my addiction is definitely shoes!! High heels, sneakers, flats… Of course I have addiction to dance and fitness , but my shoe addiction is most visible 😀 How about you guys?

DSC_0031

DSC_0033

DSC_0034

DSC_0036

DSC_0037


4 thoughts on “Addiction

 1. aavah.g@gmail.com'

  Aavah Reply

  O kokia grazi kolekcija, net pavydu, as tai saliku kaupeja, sunku suskaiciuoti, kiek jau ju turiu :)))

 2. akvedukas@gmail.com'

  Greta Reply

  aš anksčiau kaupiau batus irgi. taip norėjosi vis naujos poros ir… išdalinau visus 😀 dabar nei kolekcijos, nei ką apsiauti neturiu 😀 šiaip esu priklausoma nuo apatinių. nu man taaaaip patinka.

 3. asmeniniai.reikalai@gmail.com'

  Judita Reply

  Gausiai! O as negaliu praeiti pro kvepalu lentynas….

 4. tunusipelnei@inbox.lt'

  Živilė Reply

  O jau kokie grožiai, baltas pavydas! 🙂 mano silpnybė pastaruoju metu – suknelės!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *